NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. W czwartek Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msza Święta  z procesją Eucharystyczną o godz. 10.00 W intencji Parafian. Proszę o przygotowanie ołtarzy jak w ubiegłym roku. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
  2. Nabożeństwa czerwcowe przed mszą świętą.
  3. W przyszłą niedzielę msza św. O zdrowie i Boże błog. dla Elżbiety i Henryka Pliszka
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kościele parafialnym ks. Infułat obchodzi 50 lecie kapłaństwa , a ks. Probszcz 30 lecie kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary i przygotowanie Kościoła.
  6. Obchodzącym imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.  Ks. Adam