III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022

1. We wtorek spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  2. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z tym:

- Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 16.45 zakończona odmówieniem Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Ojcem Świętym . Msza św. o pokój i nawrócenie Rosji w kościele parafialnym o godz. 18.00.

1. W przyszłą niedzielę III Wielkiego Postu Msza św. godz. 9.50 W intencji Sybiraków. Przed mszą św. Gorzkie Żale.
  2. Paczki dla Ukrainy informacje przy wejściu i na tablicy ogłoszeń.
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  4. Niech Pan wynagrodzi za składane ofiary i posprzątanie świątyni.