NIEDZIELA 27.02.2022

1. Dzisiaj i w środę popielcową po mszach św. Caritas zbiera ofiary do puszek jako pomoc uchodźcom z Ukrainy.
  2. We wtorek młodzież naszej parafii otrzyma  Dary Ducha św. z rąk J.E.Ks. Biskupa Henryka.Początek godz. 18.00.
  3. W środę POPIELEC- Rozpoczynamy Wielki Post. Msza św. z posypaniem popiołem o godz. 16.30 za + Krystynę Kozłowską. Obowiązuje Post ścisły.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.45.
  5. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną..
  6. W przyszłą niedzielę I-szą Wielkiego Postu Msza św. godz. 9.50 + Michał + Rozalia z rodziny Niedźwieckich. Przed mszą św. Gorzkie Żale.
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  8. Niech Pan wynagrodzi za składane ofiary i posprzątanie świątyni.