1. W środę Niepokalane Poczęcie NMP msza św. o godz. 17.00( wolna)
  2. W przyszłą niedzielę III Adwentu Msza św. o 9.50 +Aleksander Kotlarz 18 r. śm.
  3. W zakrystii i u Pani Ani są już do nabycia opłatki na stół wigilijny.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice  składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  5. Niech Pan wynagrodzi za składane ofiary na utrzymanie kościoła, jak również posprzątanie świątyni.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  2. W przyszłą niedzielę Msza św. o  9.50 +Halinę + Jerzy z rodz. Tomczak .
  3. W zakrystii i u Pani Ani są już do nabycia opłatki na stół wigilijny.
  4. Caritas rozprowadza świece Bożonarodzeniowe i torby Miłosierdzia.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  6. Niech Pan wynagrodzi za składane ofiary na utrzymanie kościoła, jak również posprzątanie świątyni.

1. Wypominki przed mszą świętą.
  2. W czwartek 103 Rocznica Odzyskania Niepodległości Zapraszamy na mszę św. o godz. 10.00 za Ojczyznę do Katedry Szczecińskiej.
  3. W przyszłą niedzielę Msza św. o  9.50 Msza św. Z podz. Za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog, zdrowie dla Ilony i Andrzeja w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. W przyszłą niedzielę Adwent Msza św. o  9.50 Msza św. + Franciszek Jopek .
  2. Dzisiaj Caritas zbiera do puszek jako pomoc migrantom w Libii.
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.
  4. Niech Pan wynagrodzi za składane ofiary na utrzymanie kościoła, jak również posprzątanie świątyni.

1. Dzisiaj zbiórka po mszy św. do puszek na misje.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich świętych Msza święta na cmentarzu o godz. 13.00 Proszę o przygotowanie miejsca celebracji.
  3. W Dzień Zaduszny –Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych :

a/ wypominki o godz. 16.30

b/ Msza św. o godz. 17.00 za + Aleksander Niedźwiecki

1. W przyszłą niedzielę Msza św. o  9.50 Msza św. Sybiracka.
  2. W sobotę biuro parafialne  czynne wyjątkowo po mszy św. wieczornej od godz. 18.30 – 19.30.
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. Wypominki przed mszą świętą.
  2. W czwartek spotkanie dzieci do pierwszej Komunii świetej.
  3. W przyszłą niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata Msza św. o  9.50 Msza św. + Stanisławę Jopek 1 r. śm. Po mszy św. Caritas zbiera  do puszek jako pomoc migrantom.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. W przyszłą niedzielę Msza św. o  9.50 za + Michał Onyszko. Po mszy św. zbiórka do puszek na misje .
  2. Modlitwa Różańcowa przed każdą mszą świętą.
  3. Są do odebrania kartki na wypominki.
  4. W Uroczystość Wszystkich świętych Msza św. na cmentarzu o godz. 13.00
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.