1. W przyszła niedzielę Wszystkich Świętych Uroczystość Msza święta o godz. 9.50. Nie ma mszy św. na cmentarzu w wyniku obostrzeń.( wolna )
  2. Wypominki składamy w kościele.
  3. W Dzień Zaduszny 11. wypominki o godz.16.30 i msza o 17.00
  4. Jak co roku składamy ofiary w kopertach na utrzymanie seminarium duchownego.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. Dzisiaj Dzień Papieski – zbiórka do puszek.
  2. Nabożeństwa Różańcowe pół godziny przed mszą świętą.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  4. W czwartek godz. 18.00 msza święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  5. W przyszła niedzielę Msza święta  o godz. 9.50  + Aleksander Janiszyn ++ z rodziny
  6. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL
  2. W poniedziałek spotkanie dzieci przygotowujące się do wrześniowej komunii świętej o godz. 18.30
  3. We wtorek spotkanie młodzieży do bierzmowania o godz. 18.00
  4. W przyszła niedzielę Msza święta  o godz. 9.50  + Tomasz Lipiński 2 r. śm + z rodziny.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. Nabożeństwa pół godziny przed mszą świętą.
  2. W środę Matki Bożej Różańcowej. Łączmy się duchowo w modlitwie w intencji naszej Ojczyzny, o ustanie pandemii z uczestnikami Różaniec  wokół granic Polski
  3. W czwartek godz. 18.00 msza święta i spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  4. W przyszła niedzielę Dzień Papieski - zbiórka do puszek. Msza święta  o godz. 9.50  + Michał + Rozalia z rodz. Niedźwiecki.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. We wtorek spotkanie dzieci przygotowujące się do wrześniowej komunii świętej o godz. 18.30
  2. W przyszła niedzielę Msza święta  o godz. 9.50  + Leokadia 1 r. śm ++ z rodziny Gdaniec. W tym dniu zbiórka do puszek KUL.
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc Matki Bożęj Różańcowej. Nabożeństwa pół godziny przed mszą świętą.
  3. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  4. W przyszła niedzielę Msza święta  o godz. 9.50  + Katarzyna+ Franciszek Niedźwiecki. Msza Sybiracka
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.

1. W poniedziałek o godz. 18.30 Spotkanie z rodzicami dzieci które nie były w terminie majowym u I-szej Komunii związku z pandemią.
  2. We wtorek spotkanie młodzieży do bierzmowania o godz. 18.00
  3. W piątek o godz. 18.30 spotkanie rodziców dzieci, które mają przystąpić do I-szej komunii w przyszłego roku.
  4. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  5. W przyszła niedzielę Msza święta  o godz. 9.50   wolna intencja. W tym dniu zbiórka do puszek jako ofiary wsparcia na Ziemię świętą.
  6. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy  najserdeczniejsze życzenia.