XXVI NIEDZIELA 2017

1. Od dzisiaj do środy Triduum przygotowujące nas do Uroczystości św. Siostry Faustyny i wprowadzenia Relikwii św. Jana Pawła II. Rozważania prowadzi ks. Łukasz Śniady.  Każdego dnia o godz. 17.30  Adoracja Najśw. Sakramentu medytacje i modlitwy. Spowiedź każdego dnia od godz. 17.30 – będzie to spowiedź z okazji  pierwszego piątku miesiąca.
  2. W czwartek zapraszam na godz. 17.00 Adoracja, czuwanie modlitewne. O godz. 18.00 rozpoczęcie Uroczystości ku czci św. Siostry Faustyny Apostołki Bożego Miłosierdzia i św. Jana Pawła II . Gromadzimy się przed wejściem do kościoła.
  3. Nabożeństwa Różańcowe przez cały miesiąc październik o godz. 17.30
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca. Zmiana tajemnic żywego Różańca wyjątkowo w I-szy piątek miesiąca.
  5. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00
  6. Różaniec do granic- 07.10. 2017 nasz dekanat wspiera parafię w Tanowie.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej otrzymają różaniec.
  8. Również w przyszłą niedzielę zbiórka na budowę Kościoła i do puszek na fundacje Nowego Tysiąclecia.
  9. Bóg zapłać za składane ofiary .
  10. Obchodzącym imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.