III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022

1. Nabożeństwo Pasyjne Gorzkie Żale o   17.00
  2. We wtorek spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  3. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z tym:

- Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 17.00 zakończona odmówieniem Aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Ojcem Świętym i msza św. w intencji pokoju na Ukrainie oraz nawrócenie Rosji. W katedrze ten sam porządek.

-  Po mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu  w intencji pokoju na Ukrainie i nawrócenie Rosji do godziny 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.

1. Caritas rozpoczyna rozprowadzanie świec, baranków, torby charytatywne na żywność.
  2. Obchodzącym imienin rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Niech Pan wynagrodzi za składane dzisiaj ofiary na naszą świątynię.
  4. Przy wyjściu wydrukowana informacja dotycząca paczek dla Ukrainy