NIEDZIELA 27.02.2022

1. Dzisiaj i w środę popielcową po mszach świętych Caritas zbiera ofiary do puszek jako pomoc uchodźcom z Ukrainy. Codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego i suplikacje o ustanie wojny.
  2. We wtorek o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przystępuje do sakramentu   bierzmowania .
  3. W środę – POPIELEC – rozpoczynamy Wielki Post. Poświęcenie i posypanie popiołem na  Mszach św. o godz. 10.00, 18.00 19.00. Obowiązuje Post ścisły.
  4. W pierwszy czwartek zmiana tajemnic żywego różańca.
  5. W piątek Drogi Krzyżowe dla dzieci o godz. 17.30, dla Młodzieży i dorosłych o godz. 18.00 i msza św. wieczorna. Po mszy św. całonocne czuwanie modlitewne w intencji pokoju na Ukrainie.
  6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną oraz o godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  7. Obchodzącym imienin rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  8. Niech Pan wynagrodzi za składane dzisiaj ofiary na naszą świątynię.