Transmisja na żywo

NIEDZIELA ŚW. RODZINY 26.12.2021

 

  1. W piątek zakończenie starego roku. Msza św. i nabożeństwo o godz. 18.00. W tym dniu Ks. Arcybiskup udziela dyspensy od obowiązku zachowania pokuty. Dyspensa obowiązuje od godziny 16.00. Osoby korzystające z dyspensy są zobowiązane  w tym dniu do  ofiarowania dowolnej modlitwy w intencji pokoju w Polsce i na świecie.
  2. W sobotę Nowy Rok Porządek niedzielny mszy świętych.
  3. Wizyta duszpasterska zwana kolędą po Nowym Roku . Proszę o zgłoszenia chętnych na wizytę kapłana podając adres nr. Telefonu i nazwisko przez Internet lub na kartce złożonej w kościele lub biurze parafialnym.
  4. Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na  naszą świątynię.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

                                                                 Ks. Adam

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9