NIEDZIELA 31.10.2021

1. Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek na misje.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych . Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.00 oraz o godz. 18.00. Na cmentarzu w Przęsocinie o godz. 13.00.
  3. We wtorek Zaduszki – Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 9.00 oraz 18.00.
  4. Wypominki - modlitwa za zmarłych od wtorku o godz. 17.30. Przy wyjściu znajdują się kartki na wypominki. Po ich wypełnieniu składamy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  5. We wtorek od godz. 10.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  6. W tym tygodniu przypada:

a/  pierwszy czwartek zmiana tajemnic żywego różańca

b/ w pierwszy  piątek po mszy św. czuwanie całonocne.

c/ w sobotę po mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Niepokalanego serca NMP

1. W najbliższą sobotę wyjątkowo biuro parafialne  czynne po mszy św. wieczornej od godz. 18.30 do 19.30.
  2. Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na seminarium i na budowę kościoła.
  3. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.