NIEDZIELA X 6.06.2021

1. Wszystkim składam serdeczne podziękowania za przygotowanie, świadectwo wiary i wspólnoty modlitewnej podczas Uroczystości Bożego Ciała.
  2. W Piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Podczas nabożeństwa  Odnowienie Aktu poświęcenia Narodu Polskiego Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  3. W sobotę święto Niepokalanego Serca NMP.
  4. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych.
  5. Dzieci Komunijne wraz z rodzicami złożyły ofiarę 3000 zł. Na spłatę zobowiązania wykonania drzwi do kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę jako drugą miesiąca zbiórka na budowę koscioła.
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  8. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na cele budowlane, niech św. Faustyna  wyprosi wszelkie łaski u Jezusa Miłosiernego.