NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 4.04.2021

Niech Radość Zmartwychwstania będą czasem gdy

usłyszymy jak Pan Jezus zwraca się do mnie po imieniu.

Obyśmy poznali  w Nim Nauczyciela i pozwolili Mu prowadzić

każdego z nas przez mroki codzienności..

Niech Ten, który jest życiem pokazuje nam jak na co dzień

kierować się miłością, by   także inni dostrzegali a nas Jego uczniów.

1. Serdeczne podziękowania za przygotowanie, udział w Triduum Paschalnym , jak również złożone ofiary na kwiaty
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny .Porządek mszy św. niedzielny.
  3. W czwartek zmiana tajemnic żywego Różańca.
  4. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. Caritas zbiera ofiary dla potrzebujących.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary , wpływające na konto,  niech Dobry Bóg  wynagrodzi za życzliwość.
  7. KS. Adam