UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2020

1. Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych, oraz modlitwa czterech stacji jak na cmentarzu. Znicze zapalmy przy krzyżu  w łączności duchowej z naszymi zmarłymi.
  2. Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00
  3. Modlitwa za zmarłych - Wypominki od poniedziałku o godz. 17.30
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
  5. W pierwszy piątek miesiąca czuwanie po mszy św. wieczornej w kolejności zgłoszonej w poprzednim miesiącu. To czuwanie w intencji ojczyzny, Miłosierdzie Boże, o spokój, pojednanie.
  6. W sobotę po mszy św. wieczornej nabożeństwo pierwszej soboty Ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. Powołuję do istnienia Straż Świątyni św. Faustyny. Chętnych proszę o zgłaszanie się tylko poprzez SMS. Naszą bronią to Różaniec. Dziękuje tym osobom które już wyraziły akces należenia do Straży świątynnej.
  8. Przyszła niedziela jako druga miesiąca zbiórka na budowę kościoła.
  9. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  10. Bóg zapłać za składane ofiary na wykonanie ołtarza głównego, na seminarium  Niech Dobry Bóg pobłogosławi za  wszelką życzliwość.