NIEDZIELA 04.10.2020

1. W środę Matki Bożej Różańcowej. Łączymy się duchowo w modlitwie Różaniec wokół granic Polskie w intencji Ojczyzny , o ustanie pandemii.
  2. Nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30.
  3. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie dzieci przygotowujących się  do I-szej Komunii świętej.
  4. W przyszłą niedzielę jako druga zbiórka na budowę kościoła. Po mszach świętych kwesta y okazji Dnia Papieskiego.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na wykonanie ołtarza głównego. Niech Dobry Bóg pobłogosławi za  wszelką życzliwość.