NIEDZIELA 27.09.2020

1. Od poniedziałku – Biały Tydzień dla Dzieci Komunijnych.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc Matki Bożęj Różańcowej. Nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Zmiana tajemnic żywego różańca.
  4. W piątek po mszy św. czuwanie modlitewne do godz. 24.00
  5. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  6. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo sobotnie Do Niep. Serca NMP.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Siostry Faustyny Kowalskiej. O godz. 11.00 nabożeństwo i msza św. Odpustowa. Nie ma mszy  o godz. 12.30.
  8. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  9. Bóg zapłać za składane ofiary na wykonanie ołtarza głównego. Niech Dobry Bóg pobłogosławi za  wszelką życzliwość.