Transmisja na żywo

NIEDZIELA 09.08.2020

 

  1. Wypoczywającym życzymy Bożego błogosławieństwa.
  2. Codziennie pół godziny przed mszą świętą okazja do spowiedzi.
  3. W piątek św. Maksymiliana Kolbe - męczennika
  4. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. o godz. 8.00, 11.00, 18.00. W kościele Filialnym w Przęsocinie Msza św. odpustowa w raz z procesją wokół kościoła o godz. 13.00 Słowo Boże wygłosi ks. Łukasz Śniady.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary w dniu dzisiejszym na budowę kościoła. Niech Dobry Bóg pobłogosławi za  wszelką życzliwość.                                                                                                                

                                                                           Ks. Adam

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9