NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 2020

1. W poniedziałek II dzień Zielonych świąt NMP Matki Kościoła msza św. o godzinie 18.00.
  2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec po każdej mszy św. wieczornej litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota miesiąca.
  4. W czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zmiana Tajemnic żywego różańca.
  5. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
  6. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną
  7. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.30.
  8. Obchodzącym imieniny rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  9. Bóg zapłać za składane ofiary. Niech Dobry Bóg pobłogosławi za wszelką życzliwość.