Transmisja na żywo

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2020

 

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ.  Proszę przyjmijcie życzenia świąteczne, Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy nas wszystkich mocą wiary nadziei miłości w tych trudnych dniach., abyśmy przeszli bezpiecznie w domach rodzinnych, które stają się kościołem domowym Pana. Ufajmy Jezusowi żyjącemu On przeprowadzi każdego kto mu ufa przez czas doświadczenia i niepokoju Niech Was Pan Błogosławi.

 

  1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny . Msze św. o godz.            

                      8.00, 10.00. 11.00, 12.30. 18.00

  1. Przez cały Tydzień Wielkanocny msze św. o godz. 18.00
  2. Trwamy w modlitewnym rozważaniu Nowenny do Miłosierdzia Bożego przez cały wielki tydzień do niedzieli przed mszą świętą wieczorną.
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego . Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o ustanie epidemii na godz. 15.00
  4. Obchodzącym imieniny rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary wpływające na konto, na utrzymanie  jak i funkcjonowanie  naszego kościoła. Niech Pan pobłogosławi za  wszelką życzliwość.
  6. W tym trudnym czasie zapraszam do wspólnej modlitwy parafialnej poprzez przekaz elektroniczny -  strona internetowa:  eparafia.pl

                                                                                                 Ks. Adam

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9