NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2020

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ.  Proszę przyjmijcie życzenia świąteczne, Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy nas wszystkich mocą wiary nadziei miłości w tych trudnych dniach., abyśmy przeszli bezpiecznie w domach rodzinnych, które stają się kościołem domowym Pana. Ufajmy Jezusowi żyjącemu On przeprowadzi każdego kto mu ufa przez czas doświadczenia i niepokoju Niech Was Pan Błogosławi.

1. Jutro Poniedziałek Wielkanocny . Msze św. o godz.

8.00, 10.00. 11.00, 12.30. 18.00

1. Przez cały Tydzień Wielkanocny msze św. o godz. 18.00
  2. Trwamy w modlitewnym rozważaniu Nowenny do Miłosierdzia Bożego przez cały wielki tydzień do niedzieli przed mszą świętą wieczorną.
  3. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego . Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o ustanie epidemii na godz. 15.00
  4. Obchodzącym imieniny rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary wpływające na konto, na utrzymanie  jak i funkcjonowanie  naszego kościoła. Niech Pan pobłogosławi za  wszelką życzliwość.
  6. W tym trudnym czasie zapraszam do wspólnej modlitwy parafialnej poprzez przekaz elektroniczny -  strona internetowa:  eparafia.pl