XXI NIEDZIELA 2019

1. W poniedziałek Uroczystość Matki Bozej Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00
  2. W przyszłą niedzielę 1 września powraca msza św. o godz. 12.30
  3. Możliwość korzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem roku szkolnego codziennie pół godziny przed mszą świętą.
  4. W piątek 30 sierpnia o godz. 18.30 akcja „Płytki”. Serdecznie Proszę Panów pomoc.
  5. Wypoczywającym życzymy wielu łask Bożych.
  6. Obchodzącym imieniny rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  7. Serdeczne podziękowania za składane ofiary na potrzeby kościoła szczególnie na spłatę ławek.
  8. W środę 28 sierpnia przy kościele możliwość skorzystania z badań w mobilnym centrum Badań od godz. 11.00 – 11.45. Przy wejściu na kartkach znajdują się informacje.