1. Dzisiaj po każdej mszy św. Caritas zbiera ofiary dla potrzebujących. Od jutra tydzień Miłosierdzia.
  2. W tym tygodniu spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  3. Zapraszamy na Jasne Błonia by uderzyć w dzwon życia. Baner przed Kościołem.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary  na budowę kościoła, wpływające na konto,  niech Dobry Bóg  wynagrodzi za życzliwość.

Ks.Adam

Niech Radość Zmartwychwstania będą czasem gdy

usłyszymy jak Pan Jezus zwraca się do mnie po imieniu.

Obyśmy poznali  w Nim Nauczyciela i pozwolili Mu prowadzić

każdego z nas przez mroki codzienności..

Niech Ten, który jest życiem pokazuje nam jak na co dzień

kierować się miłością, by   także inni dostrzegali a nas Jego uczniów.

1. Serdeczne podziękowania za przygotowanie, udział w Triduum Paschalnym , jak również złożone ofiary na kwiaty
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny .Porządek mszy św. niedzielny.
  3. W czwartek zmiana tajemnic żywego Różańca.
  4. W przyszłą niedzielę Niedziela Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. Caritas zbiera ofiary dla potrzebujących.
  5. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary , wpływające na konto,  niech Dobry Bóg  wynagrodzi za życzliwość.
  7. KS. Adam

1. W poniedziałek Dzień Kobiet otoczmy modlitwą wszystkie niewiasty
  2. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30. Dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00 . Po drodze Krzyżowej Msza św.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  4. Codziennie okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  5. Przyszła niedziela jako druga miesiąca zbiórka na budowę kościoła.
  6. Caritas rozprowadza świece, baranki na Wielkanoc. Można też odebrać torby miłosierdzia na produkty żywnościowe dla potrzebujących.
  7. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  8. Bóg zapłać za składane ofiarny ,  niech Dobry Bóg  pobłogosławi za  wszelką życzliwość.

1. Po mszy św. zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca.
  3. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  4. Również w sobotę o godz. 17.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30. Dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00 . Po drodze Krzyżowej Msza św. i całonocne , comiesięczne czuwanie modlitewne.
  6. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  7. Codziennie okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  8. W poniedziałek Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Program wywieszony na tablicy ogłoszeń.
  9. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  10. Bóg zapłać za składane ofiarny ,  niech Dobry Bóg  pobłogosławi za  wszelką życzliwość.

1. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30. Dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00 . Po drodze Krzyżowej Msza św. i nabożeństwo przebłagania.
  2.  Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym  o godzinie 17.00
  3. W przyszłą niedzielę po  mszach świętych zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
  4. Obchodzącym imieniny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Bóg zapłać za składane ofiarny ,  niech Dobry Bóg  pobłogosławi za  wszelką życzliwość.