Transmisja na żywo

WIZYTA DUSZPASTERSKA " KOLĘDA"

W związku z pandemią wizyta duszpasterska zwana kolędą w następujących rozwiązaniach:

1. Odwiedziny duszpasterskie  rodzin, które wyrażą zgodę i zgłoszą akces spotkania w swoim domu. Dana rodzina proszona jest o zgłoszenie poprzez maila na adres podany na stronie parafialnej wraz z numerem telefonu w celu ustalenia terminu wizyty.

2. Zostaną podane terminy zaproszeń na mszę świętą rodzin z danej ulicy. Po nich błogosławieństwo przybyłych rodzin, zabranie wody święconej i modlitwy do błogosławieństwa domu poprzez Ojca lub Matkę rodziny.

3. Możliwe inne rozwiązania, proszę o zgłaszanie.

 

ks. Adam

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9