Transmisja na żywo

Jubileusz Kapłański

W dniu 2017-06-18 w parafii pod wezwaniem Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej miało miejsce doniosłe wydarzenie. W dniu tym odbyła się uroczystość podwójnego jubileuszu posługi kapłańskiej. Swoje rocznice obchodzili ksiądz Ryszard Ziomek - 50 rocznicę święceń kapłańskich oraz ksiądz Adam Bocheński, który obchodził 30 rocznicę święceń kapłańskich.

Msza święta dziękczynna była koncelebrowana przez obydwóch jubilatów wraz z zaproszonymi kapłanami. Podczas mszy świętej delegat Arcybiskupa wręczył księdzu Ryszardowi złoty krzyż. Uroczystość kończyły życzenia składane w imieniu poszczególnych wspólnot parafialnych. 

Poniżej krótka fotorelacja z uroczystości.

Z Biblji

A jeśli nasze serce oskarża nas,
to Bóg jest większy od naszego serca
i zna wszystko.

1J 3,20

"Czyż ci nie rozkazałem: Bądź mężny i mocny? Nie bój się i nie lękaj, ponieważ z tobą jest Pan, Bóg twój, wszędzie, gdziekolwiek pójdziesz"

Joz 1,9